Смотреть фильмы онлайн

Ku e ke besen qe ma dhe - Nazmie Hoxha

   
- HD качество

Найдено 138 видео
Nazmie Hoxha - Ku ke besen qe ma dhe
Загружен 17 октября 2012
Nazmie Hoxha - Ku ke besen qe ma dhe.

Ku e ke besen qe ma dhe - Nazmie Hoxha
Загружен 18 февраля 2018
Nazmie Hoxha lindi më 25 tetor 1952 në Gjonaj të Hasit të Prizrenit. Ajo ishte këngëtare e popullarizuar e muzikës popullore shqiptare në vitet 1970-2000.

DRITA MUSLIU BESEN QE MA DHE
Загружен 10 октября 2015

Moj e bukura sy meshqerre - Nazmie Hoxha
Загружен 18 февраля 2018
Nazmie Hoxha lindi më 25 tetor 1952 në Gjonaj të Hasit të Prizrenit. Ajo ishte këngëtare e popullarizuar e muzikës popullore shqiptare në vitet 1970-2000.

Nazmie Hoxha • Bubullimë ke shkëmbi i Kavajës (HQ)
Загружен 12 апреля 2015
Stafi teknik nga Radio SHARRI, e ka bërë maksimumin për ta filtruar zërin dhe, ky është rezultati... Më mirë s'bëhet!

DRITA MUSLIU BESEN QE MA DHE
Загружен 28 марта 2009
DRITA MUSLIU BESEN QE MA DHE.

Nazmije Hoxha - Ç'u deshirush me te pa ty TVP
Загружен 31 марта 2017
TVP.

Pse s'me vjen - Nazmie Hoxha
Загружен 18 февраля 2018
Nazmie Hoxha lindi më 25 tetor 1952 në Gjonaj të Hasit të Prizrenit. Ajo ishte këngëtare e popullarizuar e muzikës popullore shqiptare në vitet 1970-2000.

YouTube - Nazmie Hoxha - Bota zunë e flasin_ RTV21 - 2004.flv
Загружен 4 сентября 2010

Nazmije Hoxha - Shetita anembane
Загружен 1 апреля 2018
Nazmije Hoxha.

Qetesi e larte mbreteron mbi ne te dy - Nazmie Hoxha
Загружен 18 февраля 2018
Nazmie Hoxha lindi më 25 tetor 1952 në Gjonaj të Hasit të Prizrenit. Ajo ishte këngëtare e popullarizuar e muzikës popullore shqiptare në vitet 1970-2000.

K'no moj qyqe po vjen behari - Nazmie Hoxha
Загружен 18 февраля 2018
Nazmie Hoxha lindi më 25 tetor 1952 në Gjonaj të Hasit të Prizrenit. Ajo ishte këngëtare e popullarizuar e muzikës popullore shqiptare në vitet 1970-2000.

Nazmije Hoxha - MARASHI
Загружен 19 октября 2012

Na bashkuan endrrat, s'na bashkoi unaza - Nazmie Hoxha
Загружен 18 февраля 2018
Nazmie Hoxha lindi më 25 tetor 1952 në Gjonaj të Hasit të Prizrenit. Ajo ishte këngëtare e popullarizuar e muzikës popullore shqiptare në vitet 1970-2000.

ASHT NJE NUSE QE QANE ME LOT- INTERPRETUAR NGA NAZMIE HOXHA.
Загружен 31 марта 2013

 1 2 3 »  Последняя

Мир в онлайне