Смотреть фильмы онлайн

Edlira Haxhiymeri

   
- HD качество

Найдено 64 видео
Edlira Haxhiymeri
Загружен 11 марта 2016
Executive Director, Shelter for Women and Girls Lecturer at Tirana University, Faculty of Social Sciences.

Ankthi i provimeve, sociologët: Pedagogë më të hapur, studentë të lehtësuar | IN TV Albania
Загружен 10 июля 2018
Studenët kanë nisur provimet. Meraku për vlerësimin shpeshherë i ngarkon me ankth dhe stres, duke bërë që shumë nga ata ta kenë të vështrirë përqëndrimin.

"JAM GRUA" me Edlira Haxhiymeri -Radio Tirana
Загружен 12 июня 2018
"JAM GRUA" me Edlira Haxhiymeri -Radio Tirana Një emision nga Kozeta Hoxha.

Dhuna ndaj grave, Haxhiymeri:Nuk merren seriozisht denoncimet e tyre
Загружен 27 декабря 2016
Viti 2016 filloi me një krim të dyfishte brenda familjes. Një grua u vra nga bashkëshorti i saj, ne ditën e parë të vitit. Dhe tashmë që jemi në mbyllje të ...

Edlira HAXHIYMERI, e ftuar në "One Morning"
Загружен 7 октября 2013

Në "Parfume" - Stresi, më të fortë femrat apo meshkujt...?! Flet Edlira Haxhiymeri (3 - 4 Nëntor)
Загружен 4 ноября 2018

"E Ftuari i Mengjesit" Edlira Haxhiymeri - 24.05.2013
Загружен 24 мая 2013

Aktualitet - Shijak Tv - 19.12.2016 Edlira Haxhiymeri - Pofesore UT
Загружен 19 декабря 2016

E Diell, 8 Mars 2015, Pjesa 3 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Загружен 9 марта 2015
Horizonte Tema: Protesta, pas hekurave! Te ftuar: Edlira Haxhiymeri, Altin Gjata, Edlira Papavangjeli, Blendi Sala, Jonila Godole.

Pasdite ne TCH, 23 Dhjetor 2015, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Загружен 24 декабря 2015
Tema: Ndryshimet ne kodin e punes Lidhje LIVE: Entela Hysenllari Tema: Jo cdo e keqe vjen per keq Te ftuar: Edlira Haxhiymeri.

Pasdite ne TCH, 14 Janar 2015, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Загружен 15 января 2015
Tema: 37-vjecari nga Durresi i famshem ne Itali Lidhje me Skype: Indrit Mema Tema: Ngjarjet tragjike te vrasjeve te dy femrave Te ftuar: Edlira Haxhiymeri.

Pasdite ne TCH, 14 Janar 2015, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Загружен 15 января 2015
Tema: Studimi i vitit 2014 per dhunen ndaj femijeve Te ftuar: Edlira Haxhiymeri, Rezearta Marini.

E Diell, 8 Mars 2015, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Загружен 9 марта 2015
Horizonte Tema: Protesta, pas hekurave! Te ftuar: Edlira Haxhiymeri, Altin Gjata, Edlira Papavangjeli, Blendi Sala, Jonila Godole Lidhje LIVE: Drita Visha gjyshja ...

Speciale - Proteinat në miellin e bukës/ I ftuar Adi Haxhiymeri (9 maj)
Загружен 10 мая 2018

Edlira Late
Загружен 18 марта 2016
Deputy Chair, Board of the Albanian Fulbright Alumni Association and Quality Assurance Coordinator at the University of New York Tirana.

 1 2 3 »  Последняя

Мир в онлайне